O mně

Andrea Nundy-Malá B.A (Hons), PG Dip, M.A RDMP (Registrovaná taneční a pohybová psychoterapeutka a lektorka)

Jsem taneční a pohybová psychoterapeutka a lektorka registrovaná v Británii. Žiji a pracuji v Praze, hlavním městě České republiky. Po několik let jsem profesionálně trénovala a účinkovala v prestižním londýnském  Laban Center for Movement and Dance než moje tělo řeklo “dost” prostřednictvím série zranění.  Změnila jsem směr svého života a získala magisterský titul v pohybové psychoterapii na Roehamption University London, kde jsem objevila nové možnosti využití pohybu k vyjádření sebe sama bok po boku s hlubším vyjádřením mých myšlenek a pocitů. Inspirována tímto novým poznatkem se neustále rozvíjím v chápání nás jako bytostí, kdo jsme a co prožíváme v našich světech.

Mám 15-letou zkušenost jako taneční a pohybová psychoterapeutka v četných skupinách a tréninkových programech.  Při mé praxi ve Velké Británii jsem se zaměřovala na práci s lidmi z vězeňského prostředí trpícími problémy se závislostí a sebepoškozováním. Další oblastí byla práce se skupinami žen a dětí, které zažily domácí násilí, která vyústila ve vznik tanečně pohybového programu pro děti ohrožené rizikem násilí nebo zanedbání v oblasti jihovýchodní Anglie.

Od svého přestěhování do Prahy se moje práce zaměřuje na taneční a pohybovou psychoterapii pro skupiny nebo jednotlivce, kteří trpí psychosomatickými poruchami a cizince / imigranty, kteří se adaptují na život v cizí zemi. Provozuji soukromou praxi, kde se setkávám s řadou klientů, kteří potřebují podporu z různých důvodů jako jsou např.: problémy ve vztazích, pocity deprese, stresu, pocity nízkého sebevědomí, pocity uvíznutí/ přetížení jejich současnou situací nebo situací v rodině.

11 let jsem provozovala pohybovou a taneční psychoterapii prostřednictvím workshopů a tréninkových programů napříč Evropou na místech jako je: Edinburgh, Lotyšsko, Chorvatsko, Bukurešť a Česká republika. V roce 2014 jsme s kolegyní zahájily 4-letý tanečně pohybový psychoterapeutický tréninkový program v Praze s mezinárodním týmem.